Всеукраїнський день бібліотек
Віддаючи данину поваги бібліотечній справі у незалежній Україні, 14 травня 1998 року Президентом України було підписано Указ № 471/98 про щорічне святкування 30 вересня Всеукраїнського Дня бібліотек, відзначення якого свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства, зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української нації, підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства.
У час новітніх технологій, чи потрібна дітям книга? Гаджети - це такі собі іграшкі, які з часом набридають. Інтернет-інформація промайне і загубиться, а книга завжди поряд. Щоб виховати дитину, яка мислить, батькам треба змалку привчати їх до читання. Тоді у малюків розвиватимуться уява, словниковий запас, літературні смаки. У нас у бібліотеці є такі зачитані книги, що їх годі відновити. Хіба це не доказ, що друковане слово не втрачає популярності? Так, книги нині недешеві, не кожен їх може купити. А от в бібліотеці може взяти кожен учень не лише підготуватись до уроку за програмою, а й якусь цікавинку. Для молодших дітей в нашій бібліотеці є велика кількість журналів, лепбуків тощо. Але малюків більше цікавлять смартфони і планшети, ніж паперові носії інформації. Тому Наталія Адамівна радить батькам читати діткам книжки. Дитина зможе щоразу погортати улюблену книжечку, роздивитись малюнки. Поціновувачів друкованого слова в нашій бібліотеці завжди вистачає, адже тут постійно діють виставки, презентація нових книг.
Шкільний бібліотекар - перший вісник краси і знання. Адже це Ви відкриваєте ворота в країну знань і з мовчазних полиць добуваєте тепле слово для освіти спраглих душею. Ваше любляче тепле серце, мудре слово творить істотне чудо з тим, хто того прагне.
Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, а також читачам, усім хто любить і шанує книгу, творчої наснаги, натхнення, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.