Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

День Збройних сил України

Дата: 9 грудня 2019 о 11:03, Оновлено 7 лютого 2020 о 10:37
Автор: Куява О. В.
229 переглядів

6 грудня наша держава святкує День Збройних сил України. Це мужності й геройства свято. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднується гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронить Україну.

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цю почесну місію, ідуть  юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

Українська армія поправу може пишатися своєю історією, своїми    традиціями, бо ніколи наші війська не загарбували чужих територій, не посягали на чуже добро,  чужі землі, ніколи не були агресорами.

Нелегка військова служба. Ранні підйоми, багатокілометрові пробіжки і  сувора дисципліна. А як інакше? Адже солдат має бути кмітливим, дужим, спритним, хоробрим, рішучим, витривалим, одним словом – мужнім. І готуватися до цього  треба ще з дитинства. Мабуть, немає жодного хлопчика, який би не мріяв стати надійним захисником Вітчизни. І тому, напередодні свята, дівчатка з радістю шлють усім хлоп’ятам  свої щирі вітання. На свято були запрошені учні, вчителі, учасники АТО – Прач Володимир та Прач Ярослав. Присутні мали змогу переглянути фільми про нинішню армію, про солдатські будні. Вражаючим був відеофільм « Ти підбори змінила на берці», адже і жінки на рівні з чоловіками несуть нелегку військову службу. Учні з трепетом слухали розповідь про школярку з міста Щастя, яка чотири місяці поспіль проводжала в будь яку погоду наших солдатів на передову. Загорнувшись в жовто-блакитний прапор проводжала бійців на фронт. Солдати в честь школярки назвали танк « Євдокія». На продовження свята учні мали змогу переглянути змагання у військовій підготовці учнів 10-11 класів. Під пісню січових стрільців прапороносці школи внесли державний прапор, вшанували загиблих хвилиною мовчання. На завершення свята хлопці запросили вчителів на вальс.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. В цей день дівчата провели танцювальний флешмоб, всі об’єднались у єдиному бажанні – донести до кожного, що діти України за мир.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.